#1 2008-01-14 16:26:33

Naruto

Admin/Hokage/ANBU szef/Jinchurikii Kyuubiego

5117720
Call me!
Skąd: Kożuchów
Zarejestrowany: 2008-01-08
Posty: 69
Punktów :   
WWW

Sasuke Uchiha

Uchiha Sasuke
Wiek: 15
Urodziny: 23 Lipca
Wioska: Konoha-Gakure
Ranga: Genin
Grupa krwi: AB
Wzrost: 153.2 cm
Waga: 43.5 kg
Zdolności ograniczone do więzów krwi: Sharingan
Specjalne techniki: jutsu żywiołu ognia (Katon), Chidori, Chidori Nagashi, Shishi Rendan, Przeklęta Pieczęć
Pierwszy raz w mandze: rozdział #3
Pierwszy raz w anime: odcinek #1

Jeden z ostatnich żyjących przedstawicieli rodu Uchiha. Arogancki, zarozumiały pyszałek. Wydawałoby się, że jego dzieciństwo będzie jak każdego innego dziecka. Kochający rodzice i starszy brat, który był dla Sasuke przykładem prawdziwego shinobi. Niestety w oczach ojca był tylko zwykłych dzieckiem, od którego wymagano za wiele. Schodził na dalszy plan, bo chlubą klanu był jego starszy brat – Itachi. Mały Uchiha zawsze go podziwiał, nawet sam sobie obiecywał, że kiedyś będzie taki sam jak Itachi. Sasuke w dzieciństwie był bardzo ambitnym chłopcem mimo, że wciąż nie dorównywał starszemu bratu i żył w jego cieniu, to potrafił się przyłożyć do ćwiczeń. Dobrym przykładem jest jego ciężki trening by opanować pierwszą, priorytetową technikę klanu Uchiha. Marzeniem małego Sasuke było stanie się silnym shinobi i wstąpienie do oddziału policji, który był kierowany przez ród Uchiha. W szkole cieszył się wielką popularnością pośród płci pięknej, wszystkie dziewczyny za nim szalały, a nawet zdarzało się, iż niektóre mdlały.

Uchiha Sasuke był wesołym chłopcem. Bardzo często mieszkańcy wioski widzieli go z uśmiechem na twarzy. Pogodny, otwarty. Wszystko stało się tamtego wieczoru, który w przeciągu kilkunastu minut diametralnie zmienił jego życie. Sasuke jak zwykle wracał z Akademii ninja. Przechodząc przez dzielnicę, gdzie mieszkali wszyscy członkowie klanu, natrafił na zdemolowane domy. Widać było, że ktoś tutaj walczył, czego potwierdzeniem były powbijane kunaie w ściany, wszędzie pełno krwi. Mówiąc krótko - straszny widok dla oczu wrażliwego chłopca. Zbliżając się ku swojemu domu, chłopiec zobaczył wiele ciał. Wszyscy nie żyli. Stało się również najgorsze z możliwych. Jego rodzice również byli martwi. Jedyną osobą na miejscu zbrodni był Itachi. Wszystkich powybijał w pień zostawiając tylko młodszego brata przy życiu. Sasuke pełny nienawiści i zemsty chce pomścić śmierć swoich bliskich. Niestety bezskutecznie. Na dodatek został okrutnie potraktowany Kalejdoskopem brata, tak by mógł sam przeżyć całe zdarzenie. Mógł sam być świadkiem okrucieństwa jakiego dopuścił się Itachi. Po tamtym wydarzeniu Sasuke nazwał się mścicielem, robi wszystko by stać się silniejszym od swojego brata i stawić mu czoło. Zamierza go definitywnie pokonać. Ale trzeba wspomnieć o jednej rzeczy; Sasuke nie chce go zabić za to, że ten wymordował klan. On go nienawidzi przede wszystkim dlatego, że Itachi zabił starsza brata Sasuke. Zabił go w sobie. Brata, który dla niego był wielkim wzorem, ale potrafił też być opiekuńczy. Być może, gdyby nie intrygi Orochimaru, oraz to, co mu zrobił Itachi kiedy doszło miedzy nimi po latach do konfrontacji, prawdopodobnie Sasuke porzuciłby chęć zemsty.

Po tych wydarzeniach Sasuke zmienił się nie do poznania. Przestał się uśmiechać, być smutny, zimny, wyalienowany. Mimo to życie toczy się dalej. Na swojej drodze spotyka wielu przyjaciół, którzy w pewien sposób pomagają stać się silniejszym. Trafia do drużyny nr7, której nauczycielem jest Hatake Kakashi, który później podejmuje się indywidualnie trenować chłopca przy czym przekazuje mu swoją technikę Chidori. Jego kompanami jest Haruno Sakura i Uzumaki Naruto. Po dołączeniu do tej drużyny, pierwszy raz od dłuższego czasu, młodemu chłopakowi zaczęło na czymś zależeć. Do Kakashiego jedynie czuł szacunek, który polegał na relacjach uczeń-nauczyciel. Sakurę, która w prawdzie się w nim podkochiwała, traktował jako zwykłą dziewczynę. Nie kochał jej, była dla niego jedynie towarzyszką, wobec której czuł się zobowiązany do lojalności. Jedyną jednak osobą w Wiosce Liścia, na której Sasuke naprawdę zależało (ze wzajemnością) był Naruto, jego de facto najbliższy, jedyny i prawdziwy przyjaciel, a równocześnie rywal. To właśnie z tą drużyną Sasuke po raz pierwszy, broniąc Naruto, aktywował Sharingana – charakterystyczną technikę doujutsu dla klanu Uchiha. Wraz ze swoimi nowymi towarzyszami Sasuke nabierał doświadczenia. Z każdą misją starał się coraz to silniejszy. Po pewnym czasie ich nauczyciel wyznaczył swoją drużynę do Egzaminu Selekcji Chuunin. Podczas tego egzaminu Sasuke spotyka na swojej drodze jednego z legendarnych Sanninów - Orochimaru. Młody ninja stał się celem wężowego shinobi. Chce wykorzystać ciało Sasuke jako pojemnik na swoją duszę. Powodem tego jest płynąca w nim krew rodu Uchiha, a także zdolność jaką posiada ten klan, Sharingan. Sasuke dostał od Orochimaru „prezent” w postaci Przeklętej Pieczęci, dzięki której jego zapasy Chakry rosły kilkakrotnie. Ale za każdym razem kiedy się aktywuje, można zaobserwować zmianę w postaci młodego Uchiha. Małymi kroczkami wstępuje na ciemną stronę. W trakcie finałowych walk, w pojedynku z Gaarą, egzamin został przerwany z powodu wybuchu wojny między wioskami Ukrytego Piaski i Ukrytego Dźwięku, a wioską Ukrytego Liścia. To był odpowiedni moment by sprawdzić swoje nowe możliwości, które nabył pod okiem Kakashiego. Sasuke mimo przerwanej walki udaje się w pościg za swoim przeciwnikiem. Niestety nie jest wystarczająco silny by go pokonać. Z tego powodu, i nie tylko, coś zaczyna się w nim gotować. Tym kto pokonał Gaare, był ktoś, kogo zawsze Sasuke uważał za słabszego, żeby nie powiedzieć, nieudacznika – Naruto. Po tym incydencie Sasuke nabrał ogromnej motywacji, aby polepszać swoje umiejętności.

Uchiha Sasuke posiada wielki potencjał. Z łatwością może nauczyć się wielu technik, które dla innych mogą być poważnym wyzwaniem. A dzięki Sharinganowi może na dodatek kopiować jutsu swoich przeciwników i wykorzystywać je przeciwko nim. Niekiedy zdarzy się, że po „podejrzeniu” jednej techniki może stworzyć nową np. Shishi Rendan. Sasuke pod bacznym nadzorem Kakashiego uczy się jego techniki – Chidori. By mógł ją w pełni stosować, musiał polepszyć swoje możliwości w TaiJutsu. W przypadku Sasuke limit korzystania z tej techniki wynosi dwa razy. W przypadku sięgnięcia po nią po raz trzeci młody Uchiha może umrzeć. Dzięki temu jutsu chłopak znowu zaczyna wierzyć w siebie i jest pewniejszy, że zbliża się długo oczekiwana chwila - stanąć oko w oko z mordercą swojego klanu, ze swoim bratem. Jednak to było za mało, by móc równać się z Itachim. Po wielu latach staje do walki z potworem, który dokonał wielkiej rzezi na swoim klanie. Sasuke jest jeszcze za słaby, by móc chociaż się do niego zbliżyć. Nie wspominając już o nieudanym zastosowaniu nowej techniki, która w ułamku sekundy została zablokowana. Młodszy brat został pokonany i na koniec, tak jak kilka lat temu, potraktowany Kalejdoskopem, a tym samym Naruto mógł poznać oblicze osoby, którą Sasuke pragnie zabić.

Sasuke, widząc postępy Naruto, a równocześnie żyjąc pod presją ambicji i żądzy zemsty, czuł, że zaczyna stać w miejscu, podczas gdy jego przyjaciel i rywal zarazem rośnie w siłę. Nie mogąc tego faktu zaakceptować, Sasuke prowokuje konfrontacje, pragnąc potwierdzić swoją supremację nad Naruto. Odbyły się dwa pojedynki, w których przyszło im się zmierzyć. Pierwszy nie został zakończony, ponieważ w porę interweniował Kakashi. Do drugiego pojedynku doszło podczas misji ratunkowej. Sasuke postanowił udać się do Orochimaru po nową moc. W tym celu przeżył „śmierć” i jego pieczęć uległa rozwinięciu. Dzięki temu chłopak może poddać się przemianie, dzięki której jego Chakra zmienia się diametralnie. Do starcia doszło w Dolinie Końca. Tym razem tej walki nikt nie mógł przerwać. Obaj, Naruto i Sasuke użyli pełnego arsenału środków, jakimi dysponowali. Sasuke udało się aktywować wyższy poziom Sharingana (z trzema łezkami), a aby móc stawić czoła Uzumakiemu, który otrzymał wówczas pełne wsparcie mocy Lisiego Demona, przeszedł na drugi poziom „Przeklętej pieczęci”. W tej walce zginąć mogli obaj, a przede wszystkim, zginąć mógł Naruto, którego Sasuke pragnął zabić, aby uzyskać jeszcze wyższy poziom Sharingana – Kalejdoskop – a jednym warunkiem koniecznym do tego było „zabicie najbliższego przyjaciela”. Jednakże więź między chłopcami okazała silniejsza nawet od żądzy zemsty młodego Uchiha. Sasuke nie zdobył się zatem na odebranie życia Uzumakiemu, decydując się poszukać własnej, mniej zdradzieckiej drogi zdobycia Kalejdoskopu. Obu chłopców łączyła prawdziwa przyjaźń, i to jeszcze zanim mamy okazję oglądać ich wyczyny w drużynie nr7. Widzimy to we wspomnieniach Sasuke, kiedy to spotkali się nad jeziorem w wiosce. Już wtedy było widać, że tych dwoje łączy coś więcej niż kontakt wzrokowy. Nawet moment, kiedy to Sasuke pierwszy raz aktywował Sharingana wywołany był emocjami, jakimi darzył Naruto. Nie został on wyzwolony w obronie samego siebie, tylko w obronie lisiego chłopca. Młody Uchiha w zasadzie nie uświadamiał sobie jak bliski jest mu Naruto. Zrozumiał to dopiero wówczas, kiedy ten drugi oświadczył mu, iż traktuje go jak brata. I to właśnie pod tym względem Sasuke przegrał walkę z Naruto, zamiast odnieść zwycięstwo, jakby to się wydawało na pierwszy rzut oka. Właśnie w tym momencie te relacje odegrały ważną role. Podstawą walki Shinobich jest założenie, że przeciwnika trzeba zabić. Sasuke próbował zabić Naruto na początku, natomiast Uzumaki jedynie chciał odzyskać przyjaciela. Walkę obaj przegrali, ponieważ żaden nie był w stanie osiągnąć celu. Dla Sasuke więź z Naruto okazała się silniejsza niż nienawiść do Itachiego, jednak pragnienie zemsty i siły przeważyło nad potrzebą przebywania z przyjaciółmi i rodzimą wioską.

Po walce z Naruto, Sasuke udał się w kierunku kryjówki Orochimaru. gdzie podejmie się treningu, dzięki któremu zyska dodatkową moc. Jest świadomy prawdziwych planów Orochimaru, jakie ten ma wobec niego, jednak wciąż najważniejszym i jedynym celem jego życia jest zemsta.

Po trzech latach treningu u Orochimaru Sasuke zdobył siłę, dzięki której mógł w końcu mierzyć się ze swoim bratem. Myśl o zwycięstwie i zabiciu brata stanowiła jego jedyną motywację. Dlatego też nie przejmował się planami, jakie miał wobec niego wężowy Sannin. Poza opanowaniem do perfekcji drugiego poziomu Sharingana udało mu się także rozwinąć technikę Kakashiego – Chidori Nagashi. Oprócz tego potrafi na tyle panować Chakrą, że jest w stanie uformować z niej miecz. Jako ulubiony uczeń Orochimaru posiadł tajniki Kuchiyose no Jutsu i tak samo jak jego nauczyciel, ten również potrafił przywoływać węże. Prócz nowych technik, Sasuke wzbogacił się o miecz, który zwykł używać Orochimaru – Kusanagi. Mimo iż młody Uchiha trenował u wężowca, to jednak nie wyzbył się wszelkiego człowieczeństwa z siebie. Za każdym razem, kiedy przyszło mu walczyć z oponentami nie pozbawiał ich życia. Dla niego jedyną osobą, której odbierze życie jest jego starszy brat.

Uchiha Sasuke stał się celem dla specjalnych oddziałów ANBU Konoha-Gakure. Jednym z jego członków był Sai, który dołączył do drużyny Naruto i Sakury. Początkowo chciał go zabić, ale po wysłuchaniu tego co o wzajemnych relacjach z nim mówił Uzumaki, postanowił wesprzeć Naruto wbrew rozkazom, co jednak zakończyło się porażką. Kiedy Sasuke spotkał się z Naruto, nie okazywał żadnych uczuć. Traktował go jak zwykłego shinobi, a nawet był gotów go zabić. Nowe umiejętności Sasuke pozwoliły ujrzeć Kyuubiego, gdy ten powoli zaczął się przebudzać w Uzumakim. Wtedy to lisi demon powiedział, że przez oczy Sasuke przemawia taka sama nienawiść jak u innego Uchihy – Madary. Nawet nie wahał się użyć przeciwko niemu jednej z tajemniczych technik, jednak w ostatniej chwili interweniował Orochimaru.

Wbrew pozorom Sasuke nie miał w planach oddania swojego ciała jako kontener na duszę Orochimaru. Kiedy zbliżał się moment, gdy jego „nauczyciel” szykował się do zmiany ciała, ten wykorzystał to. Wężowiec był bardzo osłabiony i czekał na chwile kiedy mógł w końcu wykorzystać Sasuke. Jednak ten uprzedził jego plan i sam postanowił działać. Posiadacz Sharingana zamiast go zabijać wchłonął go, a do tego wykorzystał swoje DouJutsu. Dzięki temu przejął jego wężowe umiejętności, w tym również regeneracje ciała. Po tym incydencie Sasuke zaczął wdrążać swój plan w istnienie, a pierwsze co zrobił to zebrał grupę shinobi, którą nazwał „Hebi” (pl. wąż), w skład której wchodzili – on sam jako lider, Suigetsu, Karin i Juugo. Mieli mu pomóc w dotarciu do Itachiego. Pierwszymi znanym nam przeciwnikiem Sasuke okazał się Deidara z Akatsuki, który chciał go zabić za to, że ten pierwszy wyeliminował Orochimaru. Walka była długa, męcząca dla obu oponentów, jednak zwycięsko wyszedł z niej lider Hebi.
Ukończenie Akademii Ninja: 12 lat
Aktywacja Sharingana: 12 lat


______________________________________________________________________________________

Nazwa: Naruto Uzumaki
Pochodzenie: Konoha (Wioska Ukryta w Liściach)
Klan:
Siła: 350
Zręczność: 350
Szybkość: 350
Celność: 350
Życie: 750
Chakra: 2325
Kekkei Genkai:

Chakra Kyuubiego:
CHkyuubi1,CHkyuubi2CHkyuubi3,CHkyuubi4,CHkyuubi5,CHkyuubi6,CHkyuubi7,CHkyuubi8,CHkyuubi9.

Techniki Kyuubiego:
Czerwona Błyskawica(400),Szał,Ogon Chakry(200),Regeneracja(100),Kyuubi Eye(300),Zamiana Powietrza w Ogień,Ręka Chakry(250),Lewitacja(100),Krzyk Czystej Chakry(130),Kyuubi Bunshin(300x1).

JUTSU OPANOWANE:
GEN-Nehan Shouja no Jutsu(180),Kokuangyo no Jutsu(150),Kanashibari no Jutsu(60),Jubaku Satsu,Narakumi no Jutsu(40),Utsusemi no Jutsu(80),Kori Shinchuu no Jutsu(50),Kokohi no Jutsu(35),Kasumi Juusha no Jutsu(25x1),Kasumi Juusha no Jutsu(50),Nemuri(20).

NIN-Ryuusa Bakuryu(200),Gokusamaisou(120),Hakkeshou Kaiten(50),Zamiana Duszy(800),Karyuudan(200),Doryuudan(200),Tajuu Kage Bunshin no Jutsu(200x30),Shihouhappou Shuriken(70),Shuriken Kage Bunshin no Jutsu(80x10),Rasengan(250),Mikadzuki no Mai(170),Ranshinshou(190),Gamaguchi Shibari(200),Kekkai Houjin(30x1),Bunshin Daibakuha(150),Hari Jizou(130),Chakra no Tate(80),Doku Kiri(110),Soushuuha(60),Gamayu Endan(100),Suikodan no Jutsu(250),Suiryuudan no Jutsu(140),Hiraishin no jutsu(100),Daibakufu no Jutsu(100),Goshokuzame(200x1),Kage bunshin no jutsu(20x1),Chidori(150),Dochuu Eigyo(20),Iwa Yado Kuzushi(40),Housenka(10x1),Kuchiyose no Jutsu(?),Shinjuu Zanshu no Jutsu(25),Karyuu Endan(220),Kawarimi no Jutsu(30),Hitei Mushou(50),Shunshin no Jutsu(30),Bunshin no jutsu(10x1),Endan(20),Oboro Bunshin no Jutsu(20x1),Kai(40),Bakusui Shoha(50),Henge No Jutsu(10),Kasumi Enbu no Jutsu(20),Katon goukakyuu(50),Chakra Kyuuin(30),Haisekishou(80),Daibakuryuu no Jutsu(100),Suigadan(100),Ryuuka no Jutsu(50),Gyorai Shin(30x1),Kage Shuriken no Jutsu(40),Kekai-Dorou Doumu(90),Senei Jashu(50),Nan Kaizou(60),Kawara Shuriken(15x1),Shinjuu Zanshu no Jutsu(30),Technika wybuchu(200),Ninpou Choujuu Giga(100),Daitoppa(70),Paralistyq Techniqe(40),Doryuu Taiga(80),Doro Gaeshi(50),Teppoudama(60),Mizu Bunshin no Jutsu(20x1),Mizu no Muchi(60),Mizukuri no Yaiba(120),Miecz chidori(300),Senbom chidori(50),Chidori Nagashi(250),Oodama Rasengan(375),Shoten no Jutsu(300),Rasenshuriken(550),Yomi Numa(400).


TAI-Asakujaku(400),Ura Renge(210),TarenKen i TarenKyaku,Omote Renge,Sofusha sanotahi,Konoha Gouriki Senpuu,Gouwan,Gourai Rensa,Shishi Rendan,Konoha Shoufuu,Hayabusa Otoshi,Naruto Rendan,Tokken,Dynami Entry,Sennen Goroshi,Konoha Raiken,Konoha senpuu,Konoha Reppuu.

MEDYCZNE JUTSU:
Chiyute no Jutsu(40),Chakra no Mesu(50)

TECHNIKI PIECZĘTUJĄCE:
Technika Pieczętowania (FuujinJutsu),Blokada Klątwy(70),Blokada Bram[Bb](250),Blokada Mocy Bijuu[BmB](300)

Najczęściej Używane Ataki:

Rasenagan
Chakra:150
Ranga:C
Opis:Polega na wytworzeniu w ręce kuli chakry, która wiruje we wszystkie strony.Przy uderzeniu obraca i wyrzyca przeciwnika do przoduKage bunshin no jutsu
chakra:20x1
Ranga:D(oczywiscie te rangi sa podane tylko dla klanu uzumaki)
Obrażenia:Nie dotyczy
Opis:Są to klonu, które posiadaj materię i mogą udeżać brńmi i używać zwykłego taijutsu,lecz po jednym udeżeniu znikająTajuu Kage Bunshin no Jutsu
Obrażenia: nie dotyczy
Ranga: B
Chakra: 150x 30 klonów
Opis: Technika identyczna jak Kage Bunshin no Jutsu, jednak w tym przypadku tworzymy o wiele więcej klonów.


Shuriken Kage Bunshin no Jutsu
Obrażenia:10shurikenów=50
Ranga: B
Chakra: 70 x 10 shurikenów
Opis: Rzucamy jednym shurikenem w stronę przeciwnika, a następnie za pomocą tej techniki tworzymy fizyczne klony tego shurikena, skutkiem czego atakujemy przeciwnika całą ich chmurąKuchiyose no Jutsu
Obrażenia:nie dotyczy
Ranga: C-B
Chakra: 200
Opis: Przyzwanie Gamabunty


Technika teleportu Yondaime(sory zapomnialem japońskiej nazwy)
Chakra:250
Ranga:A
Opis:Prosta a jakże skuteczna.Polega na teleporcie bez używania jakich kolwiek pieczeci-Teleport błyskawiczny.Możemy pojawić się za przeciwnikiem wraz z kunaiem w reku i podciąć mu gardło.


Rasengan Odama
Chakra:300
Ranga:B
Opis:Wymaga klona kage bunshin.Polega na połączeniu dwóch rasenganów i udeżeniu nimi w przeciwnika z podwójną siłą.MISJE:
D =
C =
B =
A =
S =

UMIEJĘTNOŚCI:
8 Bram, Jutsu Jedną Ręką, Sterowanie Lalkami

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
quest na uni błogo gameranger invite code pl golf iv tdi jak zwiekszyc moc ryszard bogucki zyciorys czy leczyc sie interfronem